Kategória

O nás

Železiarstvo s tradíciou a odborníkmi

Spoločnosť M.A.K.Y. vznikla už v roku 1994 ako obchodná spoločnosť. V roku 2004 otvorila kamennú predajňu M.A.K.Y. železiarstvo, ktorej sortiment tvorilo náradie pre firmy, živnostníkov a domácich majstrov. V ponuke nášho železiarstva nájdete aj farby - laky, pracovné odevy a ochranné pomôcky. Medzi doplnkové služby patrí aj výroba kľúčov. V roku 2010 sa naša spoločnosť transformovala z FO na spoločnosť s ručením obmedzeným.

M.A.K.Y. železiarstvo sídli na Železiarenskej 28 v mestskej časti Košice – Šaca, kde vám pracovníci železiarstva poskytnú bezplatné odborné poradenstvo. Rovnako sa na nás môžete obrátiť online – prostredníctvom kontaktného formulára.

Rozsiahla ponuka (nie) len pre vaše podnikanie

Našim zákazníkom je k dispozícii komplexný sortiment náradia, spojovacích a ochranných materiálov či záhradnej techniky. Ak potrebujete rekonštruovať, stavať alebo vyrábať, v ponuke železiarstva M.A.K.Y. nájdete všetko potrebné.

Najžiadanejšie produkty a služby

  1. Elektronáradie a ručné náradie (dom, dielňa a záhrada) – zváračské potreby, záhradné náradie a nástroje ako kosačky, píly, vodárne či generátory
  2. Spojovací materiál – drôty, klince, pletivá
  3. Zámky, visiace zámky, vložky a kovania + výroba kľúčov
  4. Farby laky (exteriér, interiér) – laky, spreje, tmely, omietkové zmesi, štetce, valčeky
  5. Ochranné pomôcky pri práci – ochranná obuv, prilba, rukavice

Horúce novinky na trhu = novinky v ponuke

Prioritou firmy je poskytovať zákazníkom kvalitné náradie v nadväznosti na aktuálne celosvetové trendy. Vždy sa snažíme zahrnúť medzi ponúkané produkty nové materiály a technologicky najvyspelejšie nástroje. Vďaka nim dokážeme denne uľahčiť prácu stovkám klientom – skúste to aj vy!

Všetky produkty na dosah

Ak si u nás objednáte online náradie, vrátane elektronáradia, ručného náradia, spojovacieho materiálu, farieb či zámkov, jednoducho akýkoľvek produkt, doručíme vám ho v čo možno najkratšom čase priamo k vám domov. Zvoliť si môžete platbu na dobierku alebo bankovým prevodom.
Náš tip: V prípade, že sa nachádzate v blízkosti našej predajne, radi vám po vzájomnej dohode doručíme objednávku za ešte výhodnejších podmienok.

5 výhod, ktoré získate iba nákupom v železiarstve M.A.K.Y.

  1. Každý deň sú k dispozícii atraktívne akcie
  2. Našim verným zákazníkom a odberateľom garantujeme zaujímavé výhody pri každom ďalšom nákupe
  3. Či už si vyberáte náradie, visiace zámky alebo tmely, poradíme vám optimálne možnosti podľa vami zadaných kritérií
  4. Množstvové zľavy
  5. Možnosť platby kartou v kamennej predajni